Читайте у газеті "Запорізька правда" за 09.11.2017 року

Шановні друзі! У четвер, 9 листопада, виходить у світ свіжий випуск   «Запорізької правди», присвячений людям, які зберігають для нас  нашу національну   культурну спадщину  і докладають  всіх зусиль для її  всебічного розвитку і популяризації. Тож вшануємо працівників культури та аматорів народного мистецтва і розкажемо вам, друзі, про творчі здобутки і плани  академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» обласної філармонії.
 Творчий колектив редакції  підготував для вас чимало  й інших   цікавих і корисних  матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та  подій, що мають місце або  відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та  могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими,  були підготовлені  до зустрічі  із  всілякими явищами  у повному їх розмаїтті.
Нині, в рубриці «Духовна скарбниця» в рамках відзначення 500-річного ювілею Реформації  в Європі поведемо мову про роль і місце протестантизму  у житті  нашої країни.
Ми прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви,  відкриваючи для себе сторінки правди в  історії України, ставали свідомими громадянами.
Зокрема, розкажемо про видатного запорізького  астронома Віктора Михайловича Чернова, який перші свої наукові відкриття зробив з допомогою театрального бінокля у 1918 році, коли йому ледве виповнилося 16-ть.  
Тільки у нашій газеті  в рубриці «Справи небайдужих»  ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють.
Також не забуваємо порадувати, а  деколи і здивувати вас розмаїттям  сенсацій.  Нині розкажемо про цікаву допоміжну історичну дисципліну, яка вивчає будь-які нагрудні знаки. Вона називається фалеристика. Запорізький  фалерист Сергій Поздняков зібрав  колекцію, яка складається з п’яти тисяч значків. Серед них  – понад півтори тисячі присвячені історії рідного краю –  славному запорозькому козацтву, звільненню Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників, а також  вишам, промисловим підприємствам та комбінатам, Дніпрогесу, залізниці, туристичним клубам, ресторанам, крамницям, музеям, пресі міста та області  тощо. Є у нього і кілька раритетів про  найдавнішу в області газету – «Запорізьку правду». Про які саме  унікальні експонати йдеться, які події в житті нашого краю  вони увічнили, – читайте на шпальтах  нашої газети.
А окрім того, подаємо й іншу  корисну ужиткову інформацію.  Зокрема, пропонуємо вам переглянути  фоторепортаж із майстер-класу з приготування дріжджового тіста нетрадиційними способами, а також  відкриємо секрети трьох рецептів  приготування такого тіста і поділимося  порадами  досвідчених господинь. А ще повідомимо  чимало цікавинок про різні продукти та страви.
Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва,  цікавий кросворд, фотоконкурс,  а також місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  тижневу програму  телебачення із супутниковими каналами та ще багато іншої корисної інформації.

 

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або  061-787-54-21(робочі дні)  у робочий час.