День незалежності Польщі збирає друзів

У День незалежності Польщі, у суботу, 11 листопада,   спільнота поляків Запорізької області урочисто  відзначатиме це свято. Заходи проходитимуть за підтримки

Генерального консульства Республіки Польща в  Україні (м. Харків).
     Ще напередодні, 9 листопада, о 18 годині пройде презентація у Центрі польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ЗДІА.
    11 листопада о 10.30 – у великому концертному залі Палацу культури „Титан”, відбудеться традиційний фестиваль національних культур „Хортиця – серце Європи. Pod jednym niebem”. Організатори фестивалю – Всеукраїнська Громадська організація „Талановиті діти України” та Товариство польської культури ім. св. Іоанна Павла ІІ (голова – Ганна Макушинська). Захід проходить за підтримки Міністерства культури України,  управління культури і мистецтв Запорізької міської ради і Генерального консульства Республіки Польща в  Україні (м. Харків). У фестивалі візьмуть участь понад дві сотні творчих колективів і виконавців із Запорізької області та інших регіонів України.
    В цей же день о 16.00 у сквері ім. Пушкіна пройде флеш-моб, покладання квітів і запалення лампад біля пам’ятного знаку польським військовополоненим табору НКВС у Запоріжжі 1939-1940 рр. за участі польських культурних товариств Запоріжжя, Мелітополя та Енергодара. Свою програму підготували діти-вихованці польських культурних товариств. О 18.00 – урочиста літургія у Санктуарії Бога Отця Милосердного Римсько-католицької церкви.