«Комфорт маленьких запоріжців – відРАДА для облРАДИ», - Єгор Семенков

Двадцятиріччя комунального закладу «Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької облради стало справжнім святом і для

вихованців, і для вихователів, і для всієї Оріхівської громади. На яскраве і гучне свято із нагородами і смачними подарунками   завітали перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і депутат обласної ради Наталія Авраменко.
Оріхівський  обласний  центр соціально-психологічної реабілітації дітей є одним з ключових закладів  соціального  захисту маленьких мешканців регіону.  У  2016  році  тут свій другий дім знайшли 142   дитини.  За рік  прибуло 108 дітей із Оріхівського, Новомиколаївского,  Василівського та Вільнянського районів. Позитивні результати роботи додають працівникам закладу розумного оптимізму. Адже 2016 року повернено в біологічні сім’ї69 дітей, 17 влаштовано  під опіку, 5 – у прийомні родини та дитбудинки сімейного типу, 14 – до інтернатних закладів. Двох колишніх вихованців усиновлено.
Перший заступник голови облради подякував колективу за нелегку, але від того ще більш благородну справу – виховання і навчання дітей.
– Запорізька обласна рада завжди підтримувала і підтримуватиме такі заклади, як Оріхівський центр реабілітації дітей, – наголосив Єгор Семенков. – Приміром, цього року вже відремонтовано покрівлю, завершуються ремонтні роботи в санітарних приміщеннях. І хочеться запевнити і колектив закладу, і дітлахів, і всю громаду: ми зробимо все для того, щоб малечі у цьому Центрі було якомога краще. Адже комфорт маленьких запоріжців – це відрада обласної ради.
З нагоди свята подяками Запорізької обласної ради відзначено трудовий колектив цього закладу та ряд окремих працівників. Робота педагогічного колективу закладу направлена на реабілітацію дітей. Досвідчені фахівці формують у малечі навички культури спілкування, соціалізації, позитивної мотивації до ведення здорового способу життя.
Як зазначає директор Центру Антоніна Пермякова, адміністрація та колектив закладу докладають максимум зусиль для вирішення повсякденних справ дітей та проблем, пов’язаних з адаптацією в новому соціумі.
До того ж, ведеться робота з розвитку творчих здібностей дітей. І яскравим доказом цьому стала концертна програма за участю вихованців Центру, які подарували своїм гостям музичні, вокальні і танцювальні номери.
Загалом, на балансі Запорізької обласної ради знаходиться 29 закладів та установ, в яких опікуються знедоленими або хворими дітками. Цього року на їхнє забезпечення, комфортне проживання і розвиток депутати обласної ради спрямували більше 530 млн. грн.