Психологічний тренінг з бійцями молодого поповнення

Гвардійці військової частини 3029 працювали над зміцненням товариського колективу за програмою Тімбілдінгу. Напротязі шести годин особовий склад

молодого поповнення під керівництвом старшого офіцера психологічної служби ділились своїми враженнями від проходження військової служби, ближче знайомились один з одним, приймали участь в різних цікавих іграх та просто весело проводили час.
Темою та метою занять були створення команди та формування довіри у військовослужбовців. Тому тренінг проходив у досить жартівливому, ненапруженому, але, між тим, у серйозному настрої. Гвардійці відповідали на різні питання щодо формування команди, розподілу ролей, важливості вміти адаптуватись та допомагати адаптуватись іншим.
«Прикро признаватись, але до сьогодні я навіть не знав усіх товаришів поіменно, а зараз усвідомлюю, що поряд зі мною дуже цікаві та гідні хлопці» -зазначив солдат Сергій Ковальський.
Дійсно, деякі бійці відмічають, що так багато вони не сміялись навіть вдома. Також хлопцям прийшли до вподоби фізичні вправи з комплексу «Ключі Алієва» та ігри з такими незвичайними назвами як: «Подорож гусениці», «П’ятка-ніс», «Тихіше їдеш – далі будеш», «Мінне поле», «Шалтай-болтай» та багато інших. Наприкінці тренінгу особовий склад подякував молодшому лейтенанту Інні Мостовій за таку насичену програму, щирість та веселий настрій. «Команду ми зробили, тімбілдінг вдався, імена запам’ятали – день видався на славу» – пожартував солдат Василь Кравченко.

 

Анатолій Гололобов