Музична родина Чеснокових – культурне натхнення військової частини 3029

У 9-ому полку оперативного призначення, який дислокується у місті Запоріжжя, служить талановитий офіцер клубу, який займається організацією

дозвілля військовослужбовців – майор Олександр Чесноков.
Олександр Чесноков регулярно організовує для бійців полку цікаве проведення часу на вихідних та святах: перегляд кінофільмів на великому екрані, екскурсії, виставки та концерти. У 2016-му році майор виступив ініціатором створення музичного гурту «3029» на базі клубу військової частини задля популяризації та підтримки культурного розвитку військовослужбовців. До складу гурту увійшли військовослужбовці строкової служби – Ігор Лєбєдін, Руслан Одарюк та Артур Гнидин, які ще до призову на військову службу захоплювались музикою, грали на музичних інструментах та співали.
Сам майор Чесноков має музичну освіту та все життя займається музичною справою. Батько став позитивним прикладом для військовослужбовців та свого сина, який також навчається грі на музичних інструментах, ідучи по його стопах. 9-ти річний Ігор вже досконало грає на фортепіано, а після музичної школи частенько заходить у гості до батька, у клуб військової частини 3029, де з радістю проводить час разом з музикантами-гвардійцями.
Різниця в віці не стала на заваді хлопцям, яких об’єднує музика, та 9-ти річний Ігор став постійним барабанщиком гурту «3029». Хлопці пишуть власні пісні, разом дають концерти у рідній частині, виступають на місцевих та всеукраїнських фестивалях. Їх запрошують на концерти до учбових закладів та жодне свято полку не обходиться без їх виступу.
«Те, що Ігор проводить багато часу із гвардійцями, позитивно впливає на формування його світогляду. Можливо, колись він пов’яже своє життя із військовою службою, тим більше, що до армійської атмосфери він вже давно звик…» – розповідає Олександр Чесноков.
Молодшому Чеснокову дуже подобається грати пліч-о-пліч з гвардійцями та в нього це гарно виходить. Маленький барабанщик має свою військову форму, яку йому спеціально перешили. Він є справжньою ізюминкою музичного гурту «3029».
Родина Чеснокових надихає військовослужбовців своєю любов’ю до музики та є зразком культурних вподобань полку. Дякуючи прагненню та наполегливій праці майора Олександра Чеснокова гвардійці 9-го полку оперативного призначення зберігають на службі в армії важливі культурні цінності.

 

Олег Соловйов