У Запоріжжі поліцейські відвідали дитячий спеціальний заклад

Працівники поліції ювенальної превенції відвідали Комишуваську школу соціальної реабілітації, де утримуються неповнолітні за скоєння тяжких

злочинів. Поліцейські провели профілактичні бесіди з вихованцями закладу та перевірили їхні умови проживання.
8 листопада інспектори відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області відвідали Комишуваську школу соціальної реабілітації Міністерства освіти і науки України.

 

Заклад – єдиний у своєму роді в нашій державі. Це спеціальний навчальний заклад для неповнолітніх, які вчинили тяжкі злочини. Діти направляються до спеціальної навчально-виховної установи за рішенням суду та відбувають покарання у вигляді примусового заходу виховного характеру.

Поліцейські перевірили умови утримання неповнолітніх. Також інспектори ювенальної превенції розповіли дітям про їхні права і обов’язки, про відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за повторне вчинення різноманітних правопорушень, та нагадали правила поведінки у школі.

Нагадаємо, що працівники поліції ювенальної превенції влаштували для дітей екскурсію до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області