«Гідросила -Тетіс» повертає Мелітополю славу міста високих промислових технологій

За 10 років своєї діяльності машинобудівне підприємство «Гідросила- Тетіс» майже потроїла чисельність працівників, наростило матеріально-технічну базу, впровадило

сучасні технології і кардинально розширило лінійку продукції, що випускається.
ТОВ «Гідросила -Тетіс» входить в структурну групу найбільшого виробника гідравлічних силових машин і їх компонентів – ПрАТ «Гідросила ГРУП». З 1 травня 2008 року ТОВ «Гідросила-Тетіс» початок виготовляти продукцію із загальною чисельністю персоналу 96 чоловік. Підприємство мало на технічному озброєнні 237 одиниць обладнання, випускало гідроциліндри типу: Ц100х200-3, Ц75х110-3, Ц75х200-3, БДЮ 10-6А і МЦ75 / 30х200.
На 2017год кількість обладнання становить 350 одиниць. За період 2008-2017гг. розроблені і впроваджені у виробництво більше 950 нових видів гідроциліндрів і багато інших, які поставляються на заводи-виробники сільськогосподарської, комунальної та іншої техніки, а також на вторинний ринок. До складу підприємства на 2017 року входить 8 виробничих ділянок і допоміжні служби чисельністю працюючих 275 чоловік.
Нещодавно підприємство підвело підсумок своєї роботи за 10 років. Привітати ювілярів в цей день прийшли почесні гості, споживачі, постачальники, колеги, представники влади. Міський голова Мелітополя Сергій Минько відзначив, що ТОВ «Гідросила-Тетіс» є взірцем високої організації праці, вносить вагомий внесок в розвиток промисловості міста, є провідним в Україні в своїй сфері і, що за сьогоднішніми мірками досить не просто, експортує свою продукцію.
– Я дякую всьому колективу заводу за працю і бажаю підприємству процвітання, надійних партнерів, успіхів в освоєнні нових ринків і, звичайно, здоров’я, благополуччя і миру, – звернувся до колективу градоначальник.
Також міський голова зазначив, що в Мелітополі спільно з навчальними закладами та промисловцями розробляється програма забезпечення машинобудівних підприємств кваліфікованими кадрами, щоб повернути місту колишню славу міста машинобудівників.