На семінарі працівники Держаудитслужби підвищували кваліфікацію

Триденний семінар для фахівців управлінь Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій та Донецькій областях, який проходив у Запоріжжі на базі Запорізького

національного університету, став кроком до підвищення кваліфікації працівників системи Держаудитслужби. Тема семінару – «Вдосконалення механізмів реалізації державних фінансових аудитів в контексті виконання Стратегії реформування системи управління державними фінансами».
Фахівці Держаудитслужби та викладачі університету спочатку у форматі лекційних блоків, а потім на прикладах з практики розповіли про форми та види державного аудиту, базові засади аудиту ефективності. Фахівці служби мали змогу поглибити свої знання з практики дослідження ризикових аспектів у діяльності суб’єктів господарювання, місцевих бюджетів реалізації державного фінансового аудиту.
Інтерес в аудиторії викликали теми стосовно нових національних стандартів бухгалтерського обліку, програмно-цільового бюджетування. Розглядалося також питання щодо психологічних перепон, які стоять на заваді проведенню державного фінансового контролю.
Учасники семінару мали змогу обмінятися думками, отримати відповіді на запитання.

 

Прес-служба управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області