Запорізький завод алюмінієвої фольги виставили на торги

Невдовзі, 1 грудня, відбудуться торги з продажу «Запорізького заводу алюмінієвої фольги».
Як повідомляється на сайті Фонду Держмайна України, початкова

ціна підприємства – 583, 98 млн. грн. У лот також увійде обладнання, яке ще не було введене в експлуатацію, а також і 4 одиниці основних засобів.
Умови продажу та експлуатації об’єкта передбачають, зокрема, недопущення звільнення працівників протягом півроку з дня переходу прав власності, погашення протягом 30 днів боргів із заробітної плати та перед бюджетом, кредиторської заборгованості.
Відомо, що раніше цей завод вже кілька разів, втім, безуспішно вже намагалися продати на торгах, причому за більш високу суму – із стартовою ціною в 1 млрд. 200 тис.грн.
З історії питання, у 1995 році тодішній державний Запорізький алюмінієвий комбінат (ЗАлК) залучив під держгарантії кредит $ 76,45 мільйонів на будівництво заводу алюмінієвої фольги для пакування продуктів харчування, обладнання під який поставила італійська компанія Fata.
Передбачалося, що виробничі потужності дозволять випускати 36 тис. тонн пакувальних матеріалів на рік, в тому числі 27 тис. тонн гладкої алюмінієвої фольги.
Нині ж виручка від реалізації у підприємства відсутній, а чистий збиток в 2015 році склав 332 тис. Грн, а за січень-травень 2016 року – 149 тис. Грн.