У Веселівському районі рятувальники провели практичні відпрацювання з ліквідації умовної пожежі на одному з автотранспортних підприємств

Готовність і спроможність протистояти загрозам підрозділи ДСНС України підсилюють регулярними тренуваннями.

13 листопада на чолі з начальником Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС області, полковником служби ЦЗ Олександром Сичовим пожежно-рятувальний підрозділ Веселівського районного сектору відпрацював дії у разі виникнення пожежі на автотранспортному підприємстві.
За тактичним задумом рятувальники ліквідовували два загоряння. Перше – у підвальному приміщенні, а друге – на відкритій території підприємства.
Вогнеборці удосконалили уміння та навички по роботі із спеціальним сучасним обладнанням, яке є на озброєнні.
Враховуюче те, що нещодавно у Веселівському підрозділі вдалося створити газодимозахисну службу, рятувальники відпрацювали ліквідацію умовної пожежі у непридатному для дихання середовищі, роботу по тактичній вентиляції, освітленню, порядку пересування у задимленому приміщенні.
Також, рятувальники працювали з ручними та лафетними пожежними стволами для удосконалення ліквідації загоряння на різній відстані.
Загалом, тренування та спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних подій, а також оперативного реагування при виникненні НС відбуваються постійно протягом року. Адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.