«Бошки» стоп! Зупинимо наркоторгівлю в Запорізькій області»

Ініціативна група з представників 60-ти(!) громадських організацій виступила ініціатором «круглого столу» на тему «Бошки» стоп! Зупинимо наркоторгівлю в Запорізькій

області», до якого долучились представники обласної та міської влади, релігійних організацій, правоохоронних органів, експерти (психологи, ІТ-спеціалісти, лікарі-наркологи), громадські активісти.
Під час дискусії на інформаційному майданчику у Запорізькій обласній раді було оприлюднено кричущу  інформацію про  нові види наркотичних речовин, методи та підвищення оперативності їх   розповсюдження, в тому числі, серед неповнолітніх.
Учасники виступили із висвітленням заходів із запобігання наркоторгівлі, адже, на думку модераторів заходу, все більше дітей та молоді залучають злочинці  до розповсюдження й  споживання наркотичних речовин.
Ми зобов’язані, взявши відповідальність за майбутнє своїх дітей на себе, убезпечити їх від небезпеки стати заручниками цієї страшної хвороби – наркозалежності, – зазначив у своєму виступі Балабинський сільский голова, президент Запорізької міської федерації боксу Володимир Сосуновський.
Присутні повністю підтримують ідею здорової нації та наголошують, що необхідно залучувати дітей, молодих та дорослих людей до спорту, збагачувати їх духовність та розвивати глибоке розуміння  сімейних цінностей.
Профілактика наркозалежності сьогодні – це справа державної безпеки України, – зазначив пастор церкви «Сіон» Андрій Ярмохін. – Тому вкрай важливо щоб державні органи і структури, а також органи місцевого самоврядування  очолили нашу боротьбу із цим ганебним соціальним явищем.
 «Круглий стіл» підтвердив, що об’єднання зусиль влади, правоохоронних органів, громадських організацій та небайдужість громадян дозволять зробити наше суспільство здоровим, морально стійким до загроз залежності, й не тільки зупиняти атаки та провокації, а попереджати загрозливі ситуації.

 

Вікторія Комар