Читайте у газеті "Запорізька правда" за 16.11.2017р.

Шановні друзі! У четвер, 16 листопада,

виходить у світ свіжий випуск  «Запорізької правди», присвячений широкому спектру тем.
Творчий колектив редакції  підготував для вас чимало цікавих і корисних  матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та  подій, що мають місце або  відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та  могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими,  були підготовлені  до зустрічі  із  всілякими явищами  у повному їх розмаїтті.
Нині, в рубриці «Ваше здоров’я» поведемо мову про медичну реформу. Чимало вже було  писано і говорено про реформування галузі охорони здоров’я в Україні. «Запорізька правда» дослідила цю  проблему   з середини. Зокрема, йдеться про  умови і реалії надання фахової медичної допомоги при проведенні планового  оперативного втручання.  Про результати дослідження читайте у свіжому випуску нашого видання.

 

Ми прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви,  відкриваючи для себе сторінки правди в  історії України, ставали свідомими громадянами.
Зокрема, розкажемо про… трудові книжки «небожителів». Трудова книжка – цей документ  знайомий в нашій країні кожній працюючій людині, В ній міститься інформація, яка дуже багато говорить про людину. Коли вона вперше влаштувалася на роботу? На яку посаду? Яку кар’єру зробила? Чого добилася? А якщо ця людина претендує на провідні пости в державі, то чи має вона достатній досвід керівництва, принаймні, великим підприємством, галуззю чи міністерством? А що цей документ може розказати про тих, кого  свого часу змальовували мало не «напівбогами». Але згодом навіть палкі прихильники позбулися рожевих окулярів. Тепер їхні портрети висять у галереї найстрашніших історичних монстрів. Та яку б тверезу оцінку ми не давали цим історичним постатям, забути їх не зможемо ніколи. Ще б пак! Трійця: Ленін, Сталін, Гітлер – стала «притчею во язицех» усього ХХ століття. У всесвітній історії важко знайти особистості, які так сильно вплинули би на долю людства. Тож, що про них розкажуть їх трудові книжки, читайте у «Запорізькій правді».

Тільки у нашій газеті  в рубриці «Справи небайдужих»  ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють.
Також не забуваємо порадувати, а  деколи і здивувати вас розмаїттям  сенсацій.  Нині розкажемо про унікальну подію – видання у Новомиколаївськму районі поетичного альманаху «Все чим живу і дорожу».  В чому його унікальність? Про це дізнайтесь із публікації у нашій газеті.
     А окрім того, подаємо й іншу  корисну ужиткову інформацію.  Вітер мандрів дмухнув у вітрила журналістки нашого  видання Віталіни Московцевої і заніс її на Балкани. За одинадцять днів на автобусі вона проїхала … вісім(!) балканських країн. Чи реально за такий короткий термін бодай щось побачити та зрозуміти?! Втім, її журналістський  блокнот буквально розпух від записів. Тепер на шпальтах газети вона щедро ділиться із читачами своїми спостереженнями, висновками і лайфхаками. Хто знає, можливо під час вашого вояжу у ті краї ця інформація стане вам у нагоді.
Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва,  цікавий кросворд, фотоконкурс,  а також місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  тижневу програму  телебачення із супутниковими каналами та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або  061-787-54-21(робочі дні)  у робочий час.