На Запоріжжі аудитори встановили незаконне використання майже 400 гектарів земель оборони

Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області в плановому порядку провели державний фінансовий аудит діяльності державного

підприємства «Дніпровське», який є правонаступником військового радгоспу «Дніпровський», та 30.03.2012 переданий з Міноборони до сфери управління Мінагрополітики.
Аудитом встановлено, що підприємство не має в своєму розпорядженні земельних ділянок, сільськогосподарської техніки тощо, що унеможливлює  виконання статутної мети відносно вирощування, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції і отримання на цій основі прибутку.
В той же час, незважаючи на відсутність прав на користування земельними ділянками, ДП «Дніпровське» уклало договори із селянськими фермерськими господарствами «Агролан» та «Чайкін» щодо сільськогосподарського оброблення землі (землі оборони, які залишились у сфері управління Міноборони) загальною площею 393,2 га, що призвело до незаконного використання земельних ділянок суб’єктами господарювання, їх самовільного зайняття та до незаконного отримання доходу підприємством у загальній сумі понад 1,8 млн. гривень.
Про результати аудиту поінформовано орган управління – Мінагрополітики, голову Запорізької облдержадміністрації, прокуратуру Запорізької області та Військову прокуратуру Запорізького гарнізону Південного регіону України.