Турнір юних правознавців навчив бути справедливими

Третій рік поспіль в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету, за підтримки його директора Олени Грибанової, проходить

Турнір юних правознавців. Цього разу участь у змаганні взяли сім команд. Кожна команда презентувала себе креативно на високому рівні: хтось складав вірші, пов’язані з правом та назвою команди, хтось представив відео презентації; студенти спробували себе також у ролі доповідачів та опонентів, після чого був час для загальної полеміки та питань від членів журі. Питання, які було винесено на турнір, стосувались проблем прав людини, корупційних правопорушень, авторського права в інтернеті, запровадження інституту приватних виконавців та розвитку інклюзивної освіти в Україні.
За результатами фінальної гри визначили переможців: 3 місце посіла команда «Ліга справедливості», 2 місце – команда «Фортуна», а 1 місце – команда «Сумлінні». Саме її учасники представлятимуть коледж на обласному етапі Турніру юних правознавців. Крім того, члени журі відзначили високий рівень знань та прагнення до перемоги представників команди-фіналіста «Молода Україна», до складу якої входили студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».
Під час підбиття підсумків турніру, у різних номінаціях відзначили студентів – учасників турніру: за «Активну громадську позицію» – Ольгу Бондар, за «Найкраще опонування» – Андрія Козлова, за «Швидкість мислення» – Маргариту Кондратенко. У номінації «Відкриття Турніру юних правознавців» відзначили Іванну Черкашину, у номінації «Найкраща рецензія на доповідь» – Вадима Лісничого, «Найкращий капітан команди» – Микиту Кравця, у номінації «Найкраща доповідь» – Наталію Панасюру.
Грамотами директора ЕПК Олени Грибанової також нагородили тренерів команд: Дарину Куліченко, Костянтина Федосєєав, Захара Товстика, Анну Голуб і Дмитра Ляхівця. Їх відзначили за організацію на високому рівні відбіркового туру ХV Всеукраїнського турніру юних правознавців, розвиток творчих здібностей студентів та прищеплення навичок командної роботи.
Викладачів права Економіко-правничого коледжу ЗНУ Марину Іщенко та Ольгу Кравченко нагородили грамотами директора за популяризацію правових знань серед студентської молоді та організацію відбіркового туру ХV Всеукраїнського турніру юних правознавців. «Турнір подарував нам нові обличчя, учасникам – нові знання і досвід публічного виступу, що в наш час є дуже важливим для особистого та професійного розвитку людини. Ми вкотре бачимо, що в коледжі навчаються талановиті, здібні та розумні студенти, які показали себе ефектно перед журі, а журі показало нам свою зацікавленість у подальшій співпраці, відзначило своє захоплення заходом та допомогло обрати найкращих» – такими словами підбили підсумки проходження турніру тренери команд.

 

Прес-служба