Маленькі патріоти України привітали гвардійців та подарували власноруч зроблені дарунки

Військовослужбовці 9-го полку завітали в гості до Запорізької гімназії №6, де їх привітали вихованці навчального закладу з нагоди минулого свята – Дня Гідності та Свободи.

Діти разом з батьками подарували військовослужбовцям, зроблені власноруч, маскувальні сітки та листівки з привітаннями. Учні 3-го класу написали щирі та теплі побажання воїнам Національної гвардії України, які зараз несуть службу у зоні АТО.
Керівництво 6-ої Запорізької гімназії вже не один рік співпрацює з військовою частиною 3029 та регулярно надає їй підтримку та допомогу. Спільно з учбовим закладом влаштовуються заходи з військово-патріотичного виховання, а батьки з дітьми роблять гвардійцям вкрай важливі та корисні подарунки.
Командування 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України висловлює щиру подяку керівництву гімназії, батькам та дітям, за їх підтримку та любов до України. Завдяки такій співпраці ми можемо бути впевнені у світлому майбутньому нашої держави.
«Дякуємо вам, наші любі захисники, за те що ви нас захищаєте. Ці дарунки – знак нашої підтримки, зроблені від щирого серця наших дітей та їх батьків. Нехай вас оберігає Бог та супроводжує удача…» – привітала військовослужбовців вчителька 3-А класу Ельвіра Олексіївна Григоровська.

 

Олег Соловйов