На Запоріжжі аудитори за 10 місяців 2017 року забезпечили відшкодування втрат на понад 53 млн гривень

У ході контрольних заходів фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень – жовтень 2017 року забезпечили

усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 53,6 млн гривень. За результатами заходів, що вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 85 управлінських рішень та врахували 44 пропозиції за підсумками державних фінансових аудитів.
Правоохоронним органам передано матеріали 38 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 16 досудових розслідувань та вручено 23 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 47 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, прийнято 2 вимоги про повернення використаних не за  цільовим  призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачу бюджетних коштів.
За допущені порушення 70 осіб притягнуто до адміністративної та 31 – до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.

 

Прес-служба управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області