В Україні припиняють виробництво автівок марки Lanos

Найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод більш не вироблятиме автомобілів моделі Lanos. Потужності

ЗАЗ затребувані на авторинку лише на 10-15%. Попит на автомобіль Lanos знизився, а кількість ввезених не розмитнених дешевих «євроблях» – збільшилась. Відтак, виробництво авто цієї моделі зупинили. Надалі Запорізький автомобілебудівний завод планує сконцентруватися на випуску комерційної техніки, повідомили в прес-службі корпорації «УкрАВТО».

 

Довідка «ЗП»: Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ, Запоріжжя) – найбільше автомобілебудівне підприємство України з повномасштабним виробництвом автомобілів, комплектуючих, штампуванням, зварюванням, фарбуванням, складанням. Підприємство входить в корпорацію “УкрАВТО”. Корпорація є генеральним імпортером та офіційним дилером більше 20 автомобільних брендів, що володіє повним циклом власного виробництва, а також власником контрольного пакету акцій ЗАТ “ЗАЗ”. У структуру корпорації входить більше 400 автосервісних підприємств у всіх областях України.