У Мелітопольському районі фахівці-піротехніки знешкодили 12 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн

4 грудня в Мелітопольському районі поблизу с. Трудове та с. Садове піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Запоріжжя

вилучили та знешкодили 12 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн: 1 артснаряд  кал. 152  мм, 1  артснаряд кал. 85  мм, 4 мінометні  міни кал. 51  мм та 6 гранат РГ-42.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
– організувати охорону небезпечного місця;
– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.
Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

 

Прогноз погоди на 06 – 07 грудня 2017 року
по Запорізькій області
06.12.17–  Мінлива  хмарність,  без  опадів,  вітер  північно-західний 5-10  м/с,  температура повітря вночі 0-5 о морозу, вдень 0-5 о тепла.
07.12.17–  Хмарно  з  проясненнями,  часом  опади,  вітер  північно-західний 7-12  м/с, температура повітря вночі від 2 о морозу до 3 о тепла, вдень 1-6 о тепла

Сектор зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю
                ГУ ДСНС України у Запорізькій області