Новорічні подорожі: як заощадити і зробити комфортними?

Старують новорічні відпустки, і ті, хто ще не спланував свою зимову подорож, потрапляють у халепу, зокрема, з авіаквитками. Авіакомпанії

мають свої секрети, скориставшись якими, ви зможете забронювати кращий та дешевший рейс.
1 Найкращий час для придбання авіаквитків – 14.30 вівторка. Це пов’язано з тим, що більшість квитків розкуповують на вихідних. Перевізники обробляють усі замовлення впродовж наступного дня, після чого у вівторок в обід авіакомпанія виставляє залишки квитків на продаж.
2 Перевіряючи наявність та вартість квитків, завжди користуйтесь режимом інкогніто у вашому браузері. За допомогою цього авіакомпанії не зможуть відстежити вашу ip-адресу, а отже і ціни на квиток не будуть збільшуватись щоразу після оновлення сторінки.
3 Завжди беріть з собою в салон літака пляшку води. В салоні вологість повітря становить 20%, що навіть сухіше, ніж у Сахарі, в якій вологість повітря – 25%. Зневоднення настає значно швидше в сухому середовищі, отже не забувайте купувати воду в дьюті-фрі, або наповнити пусту пляшку в туалеті аеропорту.
4 Не літайте в денний час, якщо ви не хочете всю дорогу вислуховувати плач немовляти та інші супроводжуючі «приємності» такого сусідства. Встановлено, що батьки з немовлятами надають перевагу перельотам в денний час доби, уникаючи подорожей пізньої ночі чи вранці.
5 Не забувайте купити пластиковий пакет на застібці й скласти у нього косметичні засоби, якщо ви берете їх з собою у салон. Якщо ви його не матимете, вам доведеться купувати його в аеропорту, що влетить у копійку.
6 Купуйте квитки спереду або в кінці літака, якщо ви хочете отримати більш якісні послуги від стюардес та стюардів. Якщо ви знаходитесь біля робочої зони стюардес, вони значно швидше задовольнятимуть ваші запити. А іноді, особливо ввічливим клієнтам, стюардеси навіть дають безкоштовні напої!
7 Якщо ви летите лоукостом з валізою або великою ручною поклажею, намагайтесь потрапити у літак одним з перших. Це допоможе вам поставити свої речі на верхню полицю, а не здавати їх у багажний відсік літака. Відповідно, в аеропорті вам не доведеться чекати, поки багаж з’явиться на пункті видачі.
Гарних подорожей!