Пів тисячі дітей у зоні АТО отримали гуманітарну допомогу

Напередодні Дня Святого Миколая вихованці ще трьох навчально-виховних закладів Донецької області отримали подарунки від військовослужбовців

Національної гвардії України.
Непроглядний туман і мряка. Саме так можна сміливо описати погодні умови, що цими днями постійно супроводжують військовослужбовців, котрі розвозять гуманітарну допомогу для дітей у зоні АТО. Здавалося б і настрій має бути не таким вже і гарним, але це зовсім не так – щирі посмішки дітей, які завжди привітно зустрічають гвардійців, не залишають нікого байдужим і завжди зігрівають душу.
Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області знаходиться у містечку Курахово. Саме сюди й завітали військові щоб привітати малечу. – Від усього нашого закладу хочу висловити слова вдячності кожному, хто долучився до цієї благодійної акції. Сьогодні для нас це дуже важливо, адже серед вихованців «Вогнику надії», на жаль, є й діти, що постраждали під час збройного конфлікту на Донбасі. І вони мають відчувати себе потрібними суспільству, – зазначила директор центру Ганна Горбань.
Діти Волноваського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів також зраділи подарункам святого Миколая, а завідувач Тетяна Лісовська все дякувала захисникам за допомогу. Жінка декілька разів перепитала чи треба розписуватись у відомості за отримані речі? І була дуже здивована, коли їй пояснили, що єдиною метою благодійної акції «Гвардійська родина – тобі, Україно!» є підтримка дітей і все чого військові чекають навзаєм – слова вдячності та усміхнені обличчя дітлахів.
Офіцери ІВЦ НГУ разом з військовослужбовцями маріупольського полку оперативного призначення та представниками Центрального територіального управління, котрі несуть службу в угрупуванні Національної гвардії України «Д», завітали і до Лівобережного районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Малеча зраділа передноворічним подаруночкам, а батьки та директор закладу Наталія Єрмішина домовились з гвардійцями про майбутню співпрацю. Загалом менш ніж за тиждень гуманітарну допомогу отримали приблизно пів тисячі дітей соціальних та навчально-виховних закладів Донеччини.

 

лейтенант Олена Онищенко фото автора та Максима Зубова