У м. Запоріжжя фахівці ДСНС області провели профілактичний рейд у модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб

15 грудня, у рамках місячника «Безпечне житло» рятувальники спільно із представниками засобів масової інформації провели профілактичний

рейд у модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб.
Беручи до уваги подію, яка сталася на Дніпропетровщині 14 грудня, коли під час пожежі в одній із житлових будівель на території модульного міста для ВПО у м. Кам’янське загинув 2-річний хлопчик, темі протипожежної безпеки необхідно приділити особливу увагу, аби подібні випадки не стали трагічною закономірністю.
Рятувальники розповіли мешканцям містечка про основні причини виникнення пожеж, як уникнути загорянь та як поводитися при виникненні надзвичайної події. Фахівці ДСНС області провели загальний протипожежний інструктаж, наголосивши на основних небезпеках осінньо-зимового періоду, а саме експлуатації газового та електрообладнання. Особливу увагу рятувальники звернули на необхідність неухильного контролю за підростаючим поколінням, адже за статистикою, більшість надзвичайних подій, учасниками яких стають діти, спричинені втратою пильності з боку дорослих, яка подеколи призводить до трагічних наслідків.
«Станом на 15 грудня у модульному містечку перебуває 343 внутрішньо переміщені особи. Ми вважаємо інформаційно-просвітницьку роботу з безпеки життєдіяльності у місцях компактного поселення ВПО особливо актуальною, оскільки вчасно проведені профілактичні заходи здатні не допустити виникнення нештатних подій, а отже, і вберегти здоров’я та життя людей. Тим паче, модульне містечко залишається справжньою домівкою для людей, які втратили власні оселі на сході України, тому, як і справжні господарі свого житла вони дбають про нього, а ми, рятувальники, допомагаємо їм у цьому, проводячи роз’яснювальні заходи» – зазначив провідний інспектор управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС області, майор служби цивільного захисту Сергій Мельник.

 

ГУ ДСНС України у Запорізькій області