Жива бібліотека

У бібліотеці смт. Мирне посадові особи органів місцевого самоврядування Мелітопольського району зібралися на зустріч в форматі живої бібліотеки

«Моя громада – мій добробут». «Жива бібліотека» була влаштована і працювала зовсім як справжня. Тільки наповнювали її не паперові книги, а живі люди, і читання проходило як діалог особистостей.
Запрошений експерт з децентралізації в районі – головний архітектор району Андрій Здориченко розповів про процес створення та розвиток об’єднаних територіальних громад.
Голова Семенівської сільської ради Андрій Єрмоленко поділився з присутніми власними враженнями від поїздки до Польщі, розповів про досвід реформ наших сусідів у галузі медицини, освіти, культури, організації виробництва. Підкреслив небайдужість населення до змін у громаді, активність та ініціативність. Тетяна Однорог, координатор проекту та тренер Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» розповіла про застосування інструментів демократії участі, про роль громадськості у прийнятті рішень на місцевому рівні та про можливості впливу громадян на прийняття рішень з питань, що стосуються громади. Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. В Мелітопольському районі проект реалізовувався протягом 2,5 місяців центральної районною бібліотекою в партнерстві з Громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються»

 

Анна Бондаренко, бібліограф Мелітопольської ЦРБ