Василівські рятувальники отримали оновлений пожежний автомобіль

21 грудня рятувальники 6-го державного пожежно-рятувального посту ГУ ДСНС України у Запорізькій по охороні смт. Степногірськ отримали оновлений пожежний автомобіль після капітального ремонту.
Друге життя отримала АЦ-40(131)137А – пожежна автоцистерна на шасі повнопривідного вантажного автомобіля ЗІЛ-131. Спеціалісти Частини технічної служби ГУ ДСНС області відремонтували цистерну, бокові частини кузова, насосні відсіки, двигун та коробку передач. З настанням зими та усіма потенційними ризиками, які вона несе, техніка підвищеної прохідності на кшталт наданої автоцистерни, допоможе підрозділу оперативно виконувати завдання за призначенням пов’язані з несприятливими погодними умовами та ліквідовувати їх наслідки.
Нагадаємо, що 26 квітня у смт. Степногірськ Василівського району відбулося урочисте відкриття 6-ДПРП після реконструкції. Для виконання завдань за призначенням підрозділ отримав автомобіль АЦ – 40 (130) – 63Б.
Головне управління ДСНС України у Запорізькій області власними силами, на базі Частини технічної служби, проводить ремонт та заміну агрегатів пожежної та спеціальної техніки. Крім цього, рятувальники вживають всі необхідні заходи для забезпечення надійної працездатності та використання автомобілів і обладнання.