Стартував проект «Корисні STREAM канікули» для учнів запорізьких шкіл

У навчальних закладах настали довгоочікувані зимові канікули. Попереду Новорічні та Різдвяні свята, які завжди супроводжуються безліччю

цікавих, проте іноді небезпечних розваг. Аби два тижні відпочинку залишили по собі тільки приємні спогади та враження в Запоріжжі стартував проект «Корисні STREAM канікули». Організатором виступив департамент освіти і науки Запорізької міської ради, а модератором – позашкільний навчальний заклад «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ». Головними фахівцями в питаннях безпеки життєдіяльності є, звичайно, рятувальники. Тому в рамках проекту протягом усіх канікул школярі відвідуватимуть виставку пожежно-рятувальної служби Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. Тут діти поринуть в історію пожежної охорони, прослідкують розвиток рятувальної справи до сьогодення. Ознайомляться з кращими поробками учнів області в експозиції «ДСНС очима дітей». Дізнаються про вагомість мирного атому в сучасному житті. Пообіцяють ніколи не брати до рук підозрілі предмети, які можуть виявитися вибухонебезпечними. А головне, згадають, основні правила, яких треба дотримуватись, аби не сталося біди. Екскурсовод в доступній формі, зважаючи на вік відвідувачів, розповідає про основні причини виникнення пожеж та вчить малих, як діяти у випадку тієї чи іншої надзвичайної події.
Так, 26 грудня на виставку пожежно-рятувальної служби завітали учні  ЗСШ №100 та ЗНВК «Основа».   
До програми екскурсії входить і відвідування пожежної частини. Тут дітей зустріли хоробрі бійці ДСНС. Гості мали змогу не тільки поспілкуватися з ними, але й відчути себе бравими рятувальниками: приміряти бойовий одяг та захисні засоби. Не тільки побачити на власні очі легендарних червоних велетнів, але й посидіти за кермом та сфотографуватися. На згадку діти отримали відомчу газету «Ситуація».
Саме тут, на своєму власному прикладі, рятувальники показують наступним поколінням, як важливо бути обізнаними в питаннях безпеки та не залишатися байдужими до чужого лиха.
Попереду найчарівніші свята року. Бажаємо всім веселого та безпечного відпочинку!