Інформація щодо ускладнення погодних умов на території Запорізької області (станом на 09:00)

Інформація щодо ускладнення погодних умов на території Запорізької області (станом на 09:00)

Внаслідок сильних опадів та з метою збереження життя та здоров’я учасників дорожнього руху службою автомобільних доріг з 21:00 22 січня до 08:00 23 січня був обмежений рух великогабаритного транспорту. У Запорізькій області на автошляхах у місцях для відстою знаходилося 166 транспортних засоби (з них 84 у Василівському районі, 45 у місці для відстою поблизу пам’ятника автомобілістам, 37 – поруч із постом дорожньо-патрульної служби на виїзді із Запоріжжя зі сторони Оріховського шосе).

У межах області силами ДСНС здійснено 10 виїздів для надання допомоги через несприятливі погодні умови , вивільнено 10 автомобілів із снігових пасток. Врятовано 14 осіб, з них 4 дітей (всі у Михайлівському районі, на автотдорзі смт. Орлянське – см. Михайлівка ) На щастя, ніхто із водіїв та пасажирів не постраждав. До медичних закладів ніхто не звертався.

До ліквідації наслідків негоди від ДСНС України у Запорізькій області всього залучено 28 чоловік особового складу та 11 одиниць техніки.

Станом на 06.00 годину 23 січня рух автотранспорту по дорогах загального користування забезпечений, крім ділянки Запоріжжя – Василівка.

Враховуючи складний рельєф місцевості (круті спуски та підйоми) на ділянці автошляху від Запоріжжя до Василівки рятувальники завчасно вивели техніку підвищеної прохідності на складні ділянки, що дало змогу оперативно реагувати на звернення водіїв та уникнути заторів на дорозі. Всі машини, які вивільнили із снігових пасток, рятувальники супроводжували до місць організованого відстою. Наразі оперативно-рятувальна техніка чергує на двох постах дорожньо-патрульної служби у Василівському та Запорізькому районах, постійно проводиться моніторинг стану доріг, всі дії координуються штабом ліквідації наслідків, патрульною поліцією та екстреними службами. На даний момент ситуація залишається контрольованою.

За інформацією Служби автомобільних доріг на дорогах загального користування державного значення цілодобово працює 118 од. техніки та 132 дорожніх робітників. Проводяться роботи з розчищення та обробки протиожеледною сумішшю. Покриття засніжене, оброблено. Проїзд забезпечено по всій території області окрім М- 18 в напрямку від Запоріжжя до м. Василівка. Працює техніка, зосереджено всі сили для як найскорішого відкриття руху для групового та маршрутного руху. Про відновлення руху буде повідомлено додатково.