Нагадуємо! Термін надання звіту про зайнятість та працевлаштування громадян не пізніше 1 лютого

Нагадуємо! Термін надання звіту про зайнятість та працевлаштування громадян не пізніше 1 лютого

Щороку не пізніше 1 лютого після звітного року роботодавці повинні надавати територіальним органам Державної служби зайнятості у районах, містах, районах у містах інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Звіт надають підприємства, установи та організації незалежно від форм власності з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб.

Для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

« Роботодавці самостійно розраховують квоту, зазначену в ч.2 ст.14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012р. №5067-VI, з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до таких, що неконкурентоспроможні на ринку праці (крім інвалідів), та забезпечують їх працевлаштування самостійно», – повідомляє директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Телефон для довідок: відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи 233-11-47