У Запорізькій області у зв’язку із обмеженням руху великогабаритного транспорту 166 транспортних засоби знаходяться у місцях для відстою

У Запорізькій області у зв’язку із обмеженням руху великогабаритного транспорту 166 транспортних засоби знаходяться у місцях для відстою

З 21:00 22 січня до 08:00 23 січня обмежено рух великогабаритного транспорту на ділянці автомобільної траси державного значення М-18 Харків – Сімферополь, км 296+000 – км 340+000 (м. Запоріжжя – м. Василівка) внаслідок сильних опадів. Станом на 01:00 23 січня у Запорізькій області на автошляхах у місцях для відстою знаходиться 166 транспортних засоби (з них 84 у Василівському районі, 45 у місці для відстою поблизу пам’ятника автомобілістам, 37 – поруч із постом дорожньо-патрульної служби на виїзді із Запоріжжя зі сторони Оріховського шосе).

За даними Департаменту з питань цивільного захисту населення ЗОДА у Запорізькій області проведено уточнення карт-схем зон можливого виникнення на території області надзвичайних подій, пов’язаних із сніговими заметами та ожеледицею. Визначено 85 ділянок автомобільних доріг державного та регіонального значення загальною протяжністю 160, 1 км, на яких найбільш ймовірні утворення транспортних заторів, де облаштовано 20 місць відстою важковантажної автомобільної техніки.

Враховуючи складний рельєф місцевості (круті спуски та підйоми) на ділянці автошляху від Запоріжжя до Василівки рятувальники завчасно вивели техніку підвищеної прохідності на складні ділянки, що дало змогу оперативно реагувати на звернення водіїв та уникнути заторів на дорозі. Всі машини, які вивільнили із снігових пасток, рятувальники супроводжували до місць організованого відстою. Наразі оперативно-рятувальна техніка чергує на двох постах дорожньо-патрульної служби у Василівському та Запорізькому районах, постійно проводиться моніторинг стану доріг, всі дії координуються штабом ліквідації наслідків, патрульною поліцією та екстреними службами. На даний момент ситуація контрольована.

Рятувальники дякують водіям за свідоме ставлення до власної безпеки та безпеки всіх учасників дорожнього руху.