Запорізька область: посилююється дія циклону!

Запорізька область: посилююється дія циклону!

З 21:00 до 08:00 обмежено рух великогабаритного транспорту на ділянці автомобільної траси державного значення М-18 Харків – Сімферополь, км 296+000 – км 340+000 (м.Запоріжжя – м.Василівка) внаслідок сильних опадів.

Станом на 22:00 бійці ДСНС понад 15 разів надавали допомогу населенню у зв’язку з погіршенням погодних умов. За попередніми даними всього із снігових заметів вивільнили 15 автомобілів, які потрапили у сніговий полон. На щастя, ніхто не постраждав. До медичних закладів ніхто не звертався. Оперативно-рятувальні операції проводяться і наразі. Підрозділи ДСНС за допомогою тросів відбуксовують автомобілі на чисту ділянку дороги. Після чого, автівки продовжують рух за своїми напрямками. Всі роботи проводяться у взаємодії із місцевими органами влади, поліцією, екстреними та комунальними службами, що дає змогу уникнути переохолодження людей, які знаходяться в автотранспорті. Найбільш складною ділянкою є Василівський район.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до водіїв та пасажирів з проханням в дні несприятливих погодних умов утримуватись від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням. Водіям рятувальники рекомендують укомплектувати транспортний засіб сніговою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі, ковдру для можливості зігрітися у разі виникнення у надзвичайну ситуацію. При виборі маршруту руху пріоритет бажано надавати найбільш проїзним трасам обласного значення. Не ризикуйте своїм життям, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому автомобілі.

В період сильних снігопадів звертаємося до громадян з проханням прибрати власний транспорт з вулиць, не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під’їзди до будинків, пожежних гідрантів та водоймищ.

Задля уникнення трагедій варто також утриматися від виходу на перший нестійкий тонкий лід та не допускати на нього дітей! Крім того, похолодання загрожує обмороженнями при неправильному підборі одягу, перебуванні на свіжому повітрі у стані алкогольного сп’яніння. Не наражайте себе на небезпеку! Не допустіть трагедії в ваших родинах!