Автошлях Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ: рятувальна операція закінчилася, але бійці ДСНС продовжують розширювати проїжджу частину

Автошлях Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ: рятувальна операція закінчилася, але бійці ДСНС продовжують розширювати проїжджу частину

Станом на 08:00, на автошляху Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ рятувальна операція закінчилася, але бійці ДСНС за допомогою важкої інженерної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення (смт Мирне) продовжують розширювати проїзну частину дороги.

Нагадаємо, у вечірній час доби 23 січня в результаті погіршення погодних умов, сильних поривів вітру, які здували сніг з відкритих ділянок, на автошляху Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ утворилися снігові перемети, які сягали висотою до 1,5 м, що спричинило затор автомобілів.

Для проведення рятувальних робіт на автошляхах Василівського та К.Дніпровського районів від ГУ ДСНС залучались 11 одиниць техніки, в тому числі пожежні автоцистерни та 24 чоловіки особового складу. Крім того, задіювалась техніка Залізнорудного комбінату, Національної гвардії, місцевих фермерських господарств.

Станом на 7:30 тільки на цих ділянках зі снігових заметів вивільнили 213 одиниць техніки, з яких 130 великогабаритних вантажівок, 5 пасажирських мікроавтобусів та 78 легкових автомобілів, де знаходилось близько 500 осіб. О 7:00 рятувальники у взаємодії з поліцією вивільнили в районі с. Благовіщенка ще 36 машин та 1 рейсовий автобус, в якому знаходилось ще 100 чоловік.

Загалом, враховуючи інші райони рятувальники здійснили 40 виїздів, вивільнили 360 машин та врятували 780 чоловік. На щастя, ніхто із водіїв та пасажирів не постраждав. До медичних закладів ніхто не звертався.