Інформація щодо заторів на автошляху Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ, які утворилися внаслідок снігових переметів  (станом на 07:30)

Інформація щодо заторів на автошляху Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ, які утворилися внаслідок снігових переметів (станом на 07:30)

У вечірній час доби 23 січня в результаті погіршення погодних умов, снігопаду та сильних поривів вітру, на автошляху Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ утворилися снігові перемети, які сягали висотою до 1,5 м, що спричинило затор автомобілів, водії яких понехтували правилами особистої безпеки та виїхали на автошляхи.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області для проведення робіт по розчищенню ділянки автомобільної дороги залучили важку інженерну техніку аварійно-рятувального загону спеціального призначення (смт Мирне), а саме: БАТ-2, бульдозер Т-170, КРАЗ та допоміжну техніку. Для проведення рятувальних робіт на автошляхах Василівського та К.Дніпровського районів від ГУ ДСНС залучались 11 одиниць техніки, в тому числі пожежні автоцистерни та 24 чоловіки особового складу. Крім того, задіювалась техніка Залізнорудного комбінату, Національної гвардії місцевих фермерських господарств.

Бульдозером Т-170 розчищена дорога на ділянці від м. Василівка до м. Дніпрорудне через с.Скельки. БАТ-2 розчистив дороги від м. Василівка до смт. Михайлівка через с. Орлянське та від с. Орлянське до с. Балки через м. Дніпрорудне.

Станом на 7:30 тільки на цих ділянках зі снігових заметів вивільнили 213 одиниць техніки, з яких 130 великогабаритних вантажівок, 5 пасажирських мікроавтобусів та 78 легкових автомобілів, де знаходилось близько 500 осіб. О 7:00 рятувальники у взаємодії з поліцією вивільнили в районі с. Благовіщенка ще 36 машин та 1 рейсовий автобус, в якому знаходилось ще 100 чоловік.

На місці події керівництво проведенням рятувальних робіт очолює начальник Головного управління ДСНС України у Запорізькій області генерал-майор служби цивільного захисту Лепський О.М.

Рятувальна операція триває. На даний момент ситуація залишається контрольованою. Всі небезпечні ділянки автошляхів розчищені. Але роботи продовжуються.

Загалом, враховуючи інші райони рятувальники здійснили 40 виїздів, вивільнили 360 машин та врятували 780 чоловік. На щастя, ніхто із водіїв та пасажирів не постраждав. До медичних закладів ніхто не звертався.