Розкриваємо зимові таємниці Запорізького краю. Запрошуємо вас відвідати зимовий туристичний форум

Розкриваємо зимові таємниці Запорізького краю. Запрошуємо вас відвідати зимовий туристичний форум

Щоб ще раз показати всі принади зимового туризму Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації 2 лютого проводить у комунальному закладі „Запорізький обласний краєзнавчий музей” Запорізької обласної ради туристичний форум „Презентація туристичного потенціалу Запорізького краю у зимовий період” Початок форуму – о 10.00. До участі запрошуються представники ЗМІ.
Запорізька область і взимку манить туристів та гостей – тільки зимові свята у закладах культури обласного центру відвідали тисячі гостей краю. Мальовничі береги Дніпра, сакральні Хортиця та Кам’яна Могила, музеї, театри та філармонія, „зелені садиби”, готелі та оздоровчі комплекси на узбережжі Азовського моря гостинно приймають відвідувачів за будь якої пори року. Захоплюючі легенди розповідають про численні таємниці, дорогоцінні скарби, які ще чекають на відкриття. Окрема галузь туризму нашого раю – надання оздоровчих та лікувальних послуг у численних здравницях Азовського узбережжя. Саме на оздоровчий туризм буде зроблено акцент під час роботи туристичного форуму.
Запорізький край радо запрошує туристів з далеких країн, гостей з усієї України, і вони відвідують нашу область, надовго зберігаючи яскраві враження та теплі почуття, везучи додому гарний настрій, відновлені сили і здоров’я.