Стрільби батальйонних груп

Стрільби батальйонних груп

24 січня, на базі навчально-тренувального центру військової частини 3029 Національної гвардії України бійці, які невдовзі будуть виконувати службово-бойові завдання у зоні АТО, вдосконалювали свої стрілецькі навички у різну пору доби та відпрацьовували тактичні дій під час оборони та наступу відділень оперативного призначення.
Заняття складались з декількох етапів: відпрацювання вправ по ураженню різного виду цілей противника, заняття на командирському ящику, а також стрільба у темну пору доби. Бійці виконували вправи з наступу у визначених бойових порядках та підвищували бойовий вишкіл відділень під час заняття вогневих позицій в обороні використовуючи броньовану техніку та без неї.
Мороз та сніг бадьорили гвардійців та завдяки цьому вони могли випробувати свої бойові здібності у складних умовах. Завдання стрілецьких тренувань виконано успішно, поставлені цілі досягнуті.
«Мороз добряче щипав щоки, але не зважаючи на це мені сподобалось взаємодіяти у складних умовах зі своїми товарищами, які підтримували один одного…» – поділився солдат Олег Оніщенко.