У Запоріжжі поліцейські нагадали дітям правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів

У Запоріжжі поліцейські нагадали дітям правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів

Понад 150 дітей дошкільного віку та учнів начальних класів міста Запоріжжя прослухали лекції правоохоронців щодо правил поведінки при виявленні підозрілих предметів.

16 та 18 січня спеціалісти-вибухотехніки Вибухотехнічного управління ГУНП в Запорізькій області провели лекції для дітей дошкільного віку та учнів начальних класів загальноосвітнього навчально-виховного комплексу санаторного типу «Злагода» та загальноосвітньої школи №23 міста Запоріжжя.

Під час занять поліцейські нагадали дітям правили поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів або підозрілих предметів. Спеціалісти також показали спорядження, яке використовується спеціалістами для їх пошуку та знешкодження.

Наприкінці правоохоронці в ігровій формі перевірили, як діти запам’ятали прослуханий матеріал та надали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

З питань організації проведення занять спеціалістами-вибухотехніками ГУНП в Запорізькій області за темою «Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів» у шкільних та вищих навчальних закладах м. Запоріжжя та м. Мелітополь просимо звертатися за телефоном (061)279-80-61.

Нагадаємо, що працівники ювенальної превенції нагадали дітям та дорослим про безпеку під час Хрещенських купань.

Відділ комунікації

поліції Запорізької області