Депутати вимагають від президента справедливості при формуванні нового складу ЦВК

Депутати вимагають від президента справедливості при формуванні нового складу ЦВК

Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою включити кандидата від «Батьківщини» у подання про новий склад Центральної виборчої комісії. Вона зауважила, що ЦВК має бути сформована чесно, з урахуванням кандидатур від всіх парламентських партій, так, як це передбачено законом.
Лідер «Батьківщина» наголосила на тому, що її політична сила вчасно, відповідно до законодавства, подала кандидатуру Андрія Євстігнєєва до складу ЦВК, проте це подання було свідомо проігноровано президентом.
У «Батьківщині» переконані, що свідоме порушення президентом закону при формуванні складу ЦВК свідчить про те, що він не збирається чесно проводити вибори, а готується до фальсифікацій, бо навіть один член ЦВК від опозиційної партії не дозволить сфальшувати вибори. Навіть за часів Януковича від «Батьківщини» було два члени ЦВК.
Депутати також звернулись до голови парламенту Андрія Парубія з вимогою негайно повернути відповідне подання до президента та прийняти нове, справедливе, в якому будуть кандидати від всіх фракцій.