Триває перевірка за фактом фотозйомки дітей у дитсадку Запоріжжя

Триває перевірка за фактом фотозйомки дітей у дитсадку Запоріжжя

Працівники відділу ювенальної превенції ГУНП в Запорізькій області проводять перевірку за фактом фотозйомки дітей у дошкільному закладі без дозволу батьків.

У грудні 2017 року до Дніпровського відділу поліції звернулись 3 мешканки Запоріжжя. Жінки заявили, що у вересні в дитячому садку невідомий чоловік фотографував їхніх дітей у кімнаті відпочинку.

Під час перевірки працівники поліції встановили, що адміністрація дитячого закладу запросила фотографа для здійснення зйомки «один день з життя дітей в дошкільному закладі». Ці дії не були узгоджені з батьками, за що відділ освіти винних притягнув до дисциплінарної відповідальності.

За результатами бесіди та діагностичного дослідження дітей психологи Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги надали висновок, що дівчата сприймають фотографа у позитивному руслі та тривожності не проявляють.

Під час спілкування з працівниками сектору ювенальної превенції заявниці наполягали лише на наданні персональних даних фотографа. До відділу поліції було запрошено чоловіка 1972 р.н., який проводив фотозйомку, та заявницю. Остання на бесіду не з’явилась, пояснивши особистою зайнятістю.

На даний час перевірка триває. Працівники відділу ювенальної превенції опитують усіх причетних до ситуації, що склалася. Окрім того, будуть проведені комплексна, судова, мистецтвознавча та психологічна експертизи фотографій.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області