В Запорізькому обласному центрі зайнятості за «круглим столом» обговорили  проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення

В Запорізькому обласному центрі зайнятості за «круглим столом» обговорили проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення

Надання якісних соціальних послуг громадянам, які у зв’язку з інвалідністю, не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, визначено пріоритетним напрямом діяльності державної служби зайнятості, а тому, питання надання соціальних послуг інвалідам, а саме: надання профорієнтаційних послуг, сприяння їх працевлаштуванню, професійному навчанню – завжди знаходяться в центрі уваги Запорізької обласної служби зайнятості.
Кожній особі з інвалідністю забезпечується надання адресної допомоги щодо сприяння працевлаштуванню, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації, потреби та реальні можливості, а також попит на робочу силу. Тож, загальними зусиллями, з початку року за направленням служби зайнятості працевлаштовані 18 осіб з інвалідністю.
Один з напрямів діяльності служби зайнятості – зміцнення співпраці між основними зацікавленими сторонами, залученими до процесу надання послуг з працевлаштування інвалідів. Задля ефективної роботи в цьому напрямку, 26 січня 2017 року у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему «Проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення». До участі у засіданні запрошені представники Запорізької обласної служби зайнятості, представники Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Запорізького обласного центру професійної реабілітації інвалідів, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та Другого Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Запорізької обласної медико – соціальної експертної комісії.
Всебічно обговоривши актуальні проблеми професійної та трудової самореалізації осіб з інвалідністю на ринку праці Запорізької області, учасники засідання круглого столу дійшли згоди у подальшій спільній співпраці. Адже забезпечення зайнятістю осіб з інвалідністю є важливим питанням, рішення якого потребує консолідації зусиль. Учасниками визначене основне завдання в нашій роботі – це забезпечення рівних можливостей для осіб з інвалідністю в навчанні та зайнятості.

Телефон для довідок: відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи 233-11-47