Якщо плануєте звернутись до центру зайнятості

Якщо плануєте звернутись до центру зайнятості

Реєстрація та облік громадян, котрі звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться за умови подання паспорта або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки, цивільно-правового договору, а у разі потреби – військового квитка, диплома або іншого документа про освіту. Також необхідно подати копії зазначених документів.
Розмір матеріального забезпечення призначається у відсотках до середньої заробітної плати (доходу) і залежить від страхового стажу. Якщо стаж до двох років, виплата становитиме 50% середньої заробітної плати за останнім місцем роботи, від двох до шести років – 55%, від шести до десяти – 60%, понад десять років – 70%.
«Розмір допомоги з безробіття для громадян зі страховим стажем має певні межі: він не може бути менший за мінімальний, що встановлюється правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття і не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законодавством – пояснює директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. – Так, мінімальний розмір становить – 1440 грн., середній по області – 2198,31 грн., максимальний – 7048 грн. За час перебування на обліку наші спеціалісти готові надати великий спектр послуг, що прискорить ваше працевлаштування».

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061) 233-11-47