У Запоріжжі відзначили 100 років з Дня битви під Крутами

У Запоріжжі відзначили 100 років з Дня битви під Крутами

Гвардійці разом з військовим оркестром частини 3029 Національної гвардії України прийняли участь у урочистому мітингу на Алеї захисників України, що у парку Металургів. Захід був присвячений героїчному подвигу українських курсантів та студентів у бою проти більшовиків, який відбувся під Крутами (на Чернігівщині) у 1918 році, рівно сторіччя назад.
«Ця подія, яка відбулась в Україні 100 років тому, є чудовим прикладом патріотизму та міцного духу захисників України…Шануємо їх і сьогодні!» – прозвучало від ведучого церемонії.
На заході були присутні батьки загиблих воїнів АТО, представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, громадських організацій, а також ліцеїсти «Захисника» та прості громадяни.
“…Вже тоді, 100 років назад, українці показали більшовикам та комуністам, що у них є воля до свободи та прагнення вільного життя. І сьогодні, також, весь світ бачить прагнення українців до незалежності.” – зазначив губернатор Запорізької області Костянтин Бриль.
Представники різних релігійних конфесій відслужили спільний молебень, а по завершенню заходу присутні вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та військовим салютом, поклавши квіти до меморіалу Захисників України.