Змагання на першість полку з рукопашного бою

Змагання на першість полку з рукопашного бою

Сьогодні у 9 полку оперативного призначення Національної гвардії України відбулися змагання на першість з рукопашного бою, згідно плану спортивних заходів військової частини. Захід пройшов на базі Запорізького спортивного комплексу ФСТ “Динамо”.
В загальному у змаганнях взяли участь більше 60 бійців 9-го полку оперативного призначення, які виявили бажання поборотися за першість в змаганні. Захід розпочався із шикування де учасників проінструктували з техніки безпеки і побажали удачі в бою. Всього в змаганні було 8 вагових категорій в яких учасники виборювали перші місця.
За кожним поєдинком спостерігали кваліфіковані судді та медичний персонал.
По закінченню змагань відбулося урочисте шикування в якому було нагороджено грамотами переможців серед яких перше місце серед підрозділів посіла рота бойового забезпечення, друге місце – ремонтна рота, третє місце – рота розвідки.
“Щиро вітаю переможців змагань, а решті учасників вдячний за волевиявлення та участь, ви справжні бійці…” – сказав під час нагородження призерів командир військової частини 3029 полковник Олександр Хоменко.