Анонс газети “Запорізька правда” за 01.02.2018 року

Анонс газети "Запорізька правда" за 01.02.2018 року

Шановні друзі! У четвер, 1 лютого , виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди». Творчий колектив газети зробив його цікавим і корисним для наших читачів.
Зокрема, ми розкажемо вам про щойно прийняті на 19-ій позачерговій сесії Запорізькою обласної радою рішення з кадрових питаннь і бюджетних змін, а також про оприлюднені тут поліцейські досягнення і прокурорські пропозиції.
Також колектив редакції підготував для вас чимало й інших цікавих і корисних матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.
Тож, привернувши вашу увагу до сфери розвитку громадянського суспільства, пропонуємо дослідити царину формування конструктивних стосунків між громадою і владою, та навчимо вас, як громадським активістам покращити свою комунікацію із чиновниками.
Прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви, відкриваючи для себе сторінки правди в історії України, ставали свідомими громадянами. Нині поведемо розмову про факти історії 100-річної давнини – визначний ювілей битви під Крутами. Саме тоді постали перші українські кіборги. Бій під Крутами 29 січня 1918 р. став для українців таким же подвигом, як і захист Донецького аеропорту у 2014-2015 рр. Ми розкажемо вам про історичні паралелі і про те, як ще 100 років тому незалежність України спробували врятувати такі ж добровольчі батальйони, як і нині, з юнаків – студентів і гімназистів. Затримавши ворога на чотири дні, київські хлопці ціною власного життя дали змогу укласти Брест-Литовський мир, що de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.
Крім того, тільки у нашій газеті в рубриці «Справи небайдужих» ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють.
Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій. І якщо сніговими переметами у півтора метри заввишки, про боротьбу із якими ми розповімо своїм читачам, взимку вже нікого на Запоріжжі не здивуєш, все ж видовище автомобіля «запоріжця»-прибиральника снігу, відповідно облаштованого, вразить своєю дивовижністю.
А окрім того, подаємо й іншу корисну ужиткову інформацію. Так в рубриці «Ваше здоров’я» ми розкажемо про те, як вберегтися від кору і дифтерії, а також я скористатися своїм правом на безкоштовні ліки при потраплянні до стаціонару лікувальних закладів на території області.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд, а також нову фоторубрику «Дивина тижня».
Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, тижнева програма телебачення із супутниковими каналами та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.