У Запоріжжі провели навчальну спецоперацію

У Запоріжжі провели навчальну спецоперацію

За легендою поліцейські отримали інформацію про злочинців, які вчинили розбійний напад на ювелірний магазин в центрі міста Запоріжжя. Вони встигли втекти з місця скоєння злочину та забарикадувалися у будівлі в Південному мікрорайоні взявши в заручники декількох громадян. У зв’язку з умовною надзвичайною подією в м. Запоріжжя ввели оперативний план “Сирена”.
Під керівництвом національної поліції, військовослужбовці військової частини 3029 Національної гвардії України взяли участь в навчальній спецоперації по затриманню злочинців. Завданням бійців було взяти в оточення район проведення спецоперації, забезпечивши контроль над ним для запобігання проникненню в зону дій сторонніх осіб та залишення злочинцями зони оточення.
В ході виконання спецоперації було затримано троє грабіжників та звільнені усі заручники. Завдання та цілі спільних навчань виконані, правоохоронці ефективно взаємодіяли між собою та не допустили провалу спецоперації.
“Операцію по оточенню району успішно проведено. Бійці чудово справилися з поставленим завданням…” сказав молодший лейтенант Рясний Олександр.