ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

ЗАХИСТ КОНКУРЕНЦІЇ У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ФОП Кузнєцова А.С. (м. Запоріжжя) і ТОВ „ІНТЄРА” (м. Запоріжжя) на 41 тисячу гривень кожного за антиконкурентні узгоджені дії.

ФОП Кузнєцов А.С. і ТОВ „ІНТЄРА” погодили свої тендерні пропозиції під час участі у процедурі відкритих торгів на закупівлю послуг та товарів для обслуговування заходів громадських організацій у рамках Програми підтримки розвитку інформаційно-просвітницької діяльності громадських організацій у Запорізькій області на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням сесії Запорізької обласної ради від 05.03.2015 № 8, проведених у травні-червні 2017 року Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації.
Такі дії учасників торгів відділення визнало порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).
В даному випадку ФОП Кузнєцов А. С. та ТОВ „ІНТЄРА” не змагалися між собою, а узгоджували свої дії та, як наслідок, усунули конкуренцію між собою. В результаті вказаного спотворено основний принцип торгів (тендерів) – здійснення конкурентного відбору учасників.
За вказане порушення суб’єктів господарювання притягнуто до відповідальності у вигляді накладення штрафів.

Прес-служба
ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО Тел.: (061) 239-06-74
ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ Факс: (061) 224-61-65
АНТИМОНОПОЛЬНОГО
КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, к. 716 А E-mail: zp@amcu.gov.ua