Володимир Буряк оголосив про проведення конкурсу серед підприємців

Володимир Буряк оголосив про проведення конкурсу серед підприємців

У березні та квітні в Запоріжжі буде проводитися конкурс серед підприємців на краще утримання прилеглої території. Про це міський голова Володимир Буряк повідомив на своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«У Запоріжжі стартував міський конкурс серед підприємців на краще утримання прилеглої території.

Підприємці – це люди, які вміють і можуть брати відповідальність на себе. Вони завжди йдуть на крок вперед. Сміливо пробують нове, не бояться експериментів. Я говорю про людей, які дійсно щось роблять, створюють, а не просто заробляють гроші, не знаючи слова «завтра».

Упевнений, бізнес, який піклується про своїх клієнтів – автоматично дбає і про рідне місто. Адже це логічно. Гарний вхід, вивіска, оформлення фасаду – це вигідні вкладення, в тому числі в майбутнє Запоріжжя.

Знайти кращих і віддати їм належне – завдання мінімум конкурсу. Стимулювати і включати підприємців у нашу спільну справу з благоустрою Запоріжжя – завдання максимум.

Закликаю всіх небайдужих приєднуватися до конкурсу.

Нехай ця весна буде наповнена позитивом і новими ідеями. Підсумки підіб`ємо наприкінці квітня.

Кращих з кращих відзначу особисто», – написав Володимир Буряк.

Відзначимо, ініціатором проведення конкурсу серед підприємців став міський голова Володимир Буряк. Міський голова підписав розпорядження від 21.02.2018 № 58р про проведення конкурсу, яким затверджено Положення про нього та склад конкурсної комісії. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися тут.

http://zp.gov.ua/uk/documents/item/27008

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2018066821799099&id=1830261627246287