Запорізькі  рятувальники перевірили гіпермаркет торгової мережі   «Нова лінія»

Запорізькі рятувальники перевірили гіпермаркет торгової мережі «Нова лінія»

30 березня, на доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голова ДСНС генерал-лейтенант Микола Чечоткін дав старт масштабним перевіркам об’єктів із масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки.

Так, відповідно до наказу ГУ ДСНС України у Запорізькій області №135 від 30 березня 2018 року, 3 квітня рятувальники перевірили ПрАТ «Нова лінія».

Свою увагу зосередили на перевірці евакуаційних виходів, стані пожежних рукавів, вогнегасників і оповіщення. Водночас, перевірили справність пожежних гідрантів, що знаходяться навколо торгівельного закладу. 

Після того, як спеціалісти ДСНС та журналісти переконались у справності систем оповіщення, рятувальники та персонал ТЦ, аби підвищити обізнаність не тільки персоналу, але й населення, провели повну евакуацію людей, відпрацювавши дії в разі виникнення надзвичайної події.

Автоматична система протипожежного захисту буде перевірена 4 березня в присутності представників обслуговуючої компанії.

Водночас, продовжуються перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей на території Запорізької області. Дані заходи проходять відкрито: до участі у перевірках рятувальники запрошують представників засобів масової інформації.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області