95-річна  газета  Мелітопольщини “Новий день”  –  родичка «Запорізькій правді»

95-річна газета Мелітопольщини "Новий день" - родичка «Запорізькій правді»

Породичалися наші газети завдяки видатному запорізькому журналісту Миколі Пересуньку. У період з 1958 р по 1962 р Микола Іванович Пересунько був редактором газети «Радянський степ» (нинішній «Новий день), а по тому 24 роки керував колективом обласної газети «Запорізька правда». Був удостоєний звання «Заслужений журналіст України». Обласною організацією Національної Спілки журналістів України заснована обласна премія імені М. І. Пересунько, якою щорічно нагороджуються кращі журналісти Запорізького краю за високий професіоналізм і перемогу у творчому конкурсі.
З 1923 року, коли видання-ювіляр було засноване, назва його змінювалося – в різні роки газета виходила під назвами «Радянський шлях», «Думка», «Радянський степ», «Серп і молот». У світ за цей час вийшли понад 189 тисяч її примірників! У газеті, яка нині називається “Новий день” працювали авторитетні майстри пера – журналісти Любов Боса, Петро Жагель, Йосип Любенок, Євдокія Сергач, Матвій Медведовський, Віктор Куперман, Роман Бендерт, Віктор Селезньов, Олександр і Нелля Чіпігіни, Тетяна Полухина і інші. І тепер видання сяє видатними талантами.
Творчий колектив «Нового дня» сьогодні, у четвер, 24 травня, святкує ювілей свого видання у ПК ім. Шевченко. Початок о 15.00. Вхід для читачів і передплатників вільний.
«Запорізька правда» по-родинному приєднується до всіх щирих і добрих привітань і бажає колегам легкого пера і цікавих тем , а головне – вдячних читачів.