Бліц-опитування: Чи боїтеся ви старості?

Бліц-опитування: Чи боїтеся ви старості?

1. Олександр, маркетолог:
-Старості не боюся.Треба у житті залишити якийсь слід, щось таке зробити важливе у власній справі, аби тебе пам’ятали люди. Якщо пам’ять про тебе буде жити в серцях людей, то і ти будеш жити вічно.
2.Олена Білявська, художниця:
-В мене ювілей-60 років,але почуваю себе молодою,талановитою, щасливою, все ще попереду. Вік це не те що на обличчі, вік це те що в душі. Доки ти йдеш уперед-ти молодий, зупиняєшся то йдеш на цвинтар. Мене стимулює робота, намагання пізнати себе. Це ніколи не набридає.
3.Данило, менеджер:
-Старість не в віці ,а в голові. Головне яким себе вважаєш. Я почуваю себе немов би мені 23 роки. Відчуття молодості мені дає спілкування близькими по духу, та адекватними людьми.
4.Валентина Антонівна, пенсіонерка:
-Старість це природньо. Скільки Бог дає, стільки і проживемо. Свій вік сприймаю спокійно. Душевні сили надають власні діти, та онуки, піклування про них, пишання їх успіхами, бажання щоб все у них в житті було добре.
5.Володимир Ковалєв, підприємець:
-Коли був молодшим, то боявся старості. Коли прийшов поважний вік, то разом з ним прийшла зрілість душі,розуміння деяких речей, яких не сприймав раніше, це збагачує і надає сили. Важко втрачати однолітків. Майже не залишилось друзів дитинства. Завжди хвилююсь за життя близьких людей. Аби зберігати форму намагаюсь вести здоровий спосіб життя.