Читайте у газеті “Запорізька правда” за 24.05.2018 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 24.05.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 24 травня , виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.
Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.
Частина наших публікацій мають конкретні датові інформаційні приводи. Такі, як, День слов’янської писемності і культури, який відмічаємо саме 24 травня, та День філолога( 25 травня) і День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження( 26 травня). Ці визначні дати спонукали журналістів «Запорізької правди» знову підняти тему відродження рідної мови в Україні. Тим більше, що Конституційний Суд нарешті визнав скандальний мовний закон Колесніченка-Ківалова «Про основи державної мовної політики» неконституційним. З моменту ухвалення рішення про сумно звісний мовний закон залишається законодавчо неврегульованим визначений раніше статус мов національних меншин України та застосування мов в Україні. А отже, наразі існує гостра необхідність у прийнятті нового мовного закону, що нині ускладнюється багатьма факторами. Конструктивний приклад вирішення такої колізії у Запорізькій області подали новомиколаївці. Подробиці – у «Запорізькій правді».
Прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви, відкриваючи для себе сторінки правди в історії України, ставали свідомими громадянами.
Крім того, тільки у нашій газеті в рубриці «Справи небайдужих» ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють.
Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.
Їх чимало у нинішньому випуску – на будь-який найвишуканіший смак. Адже для когось сенсаційною здаватиметься одна інформація, для іншого друга. В цілому ж, захопливе читання ми вам гарантуємо.
Подаємо й корисну ужиткову інформацію.
Чи боїтеся ви старості? А герої публікації у «Запорізькій правді» про учасників Університету третього віку при Запорізькому національному університеті про власну старість навіть не замислюються. Як до поважних років зберегти молодість і навіть напередодні власного 90-річчя жваво танцювати східні танці, дізнайтесь із матеріалу, підготовленого журналісткою Віталіною Московцевою.
Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.
«Запорізька правда» також пропонує й цікаву рубрику «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. Нині пропонуємо вашій увазі розповідь про знатний улов, який у водоймі Запорізького центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гай» зробила пересічна запоріжанка Катерина Дмитрівна. Вона зазвичай рибалить для свого котика.
Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.