На Запоріжжі правоохоронці поспілкувалися з родинами, які перебувають на обліку

На Запоріжжі правоохоронці поспілкувалися з родинами, які перебувають на обліку

нспектори поліції ювенальної превенції та фахівці служби у справах дітей провели профілактичний рейд в Оріхівському районі.

У період з 17 по 19 травня працівники поліції ювенальної превенції та спеціалісти служби у справах дітей відвідали родини, які перебувають на обліку. Фахівці провели профілактичні бесіди з батьками та дітьми, які проживають у населених пунктах Оріхівського району області.

Поліцейські та соціальні працівники надали поради батькам щодо виховання дітей та розповіли, як отримати соціально-психологічну допомогу. Також інспектори ювенальної превенції поспілкувалися з неповнолітніми, яким нагадали правила поведінки під час літніх канікул та попередили батьків про відповідальність за порушення прав дітей.

У результаті рейду 4 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей.

Усього з початку року поліцейськими до відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей») притягнуто 536 батьків.

Нагадаємо, що напередодні літніх канікул запорізькі поліцейські провели для школярів профілактичний урок.

Відділ комунікації поліції Запорізької області