«Наталка Полтавка» на оріхівській сцені

«Наталка Полтавка» на оріхівській сцені

В Оріхові багато шанувальників театрального мистецтва,та й не дивно: перший драматичний гурток у місті був створений на початку минулого століття. У 1905-1912 рр. у міському літньому театрі ставили вистави українських драматургів українською мовою,що не дуже подобалось властям Російської імперії. Це були –«Сватання на Гончарівці» і «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненка, «По ревізії» Марка Кропивницького, «Мартин Боруля» Івана Карпенка-Карого, «Наталка Полтавка « і «Москаль-чарівник» Івана Котляревського.
До української класики звертаються і нащадки та послідовники аматорів минулого. Радує городян своїми виставами колектив Оріхівського народного театру. Режисер Юлія Крячко стала постановником п’єс «Назар Стодоля» Тараса Шевченка і «Кайдашева сім’я» Івана Нечуй-Левицького.
А минулої неділі у центральному будинку культури відбулась очікувана подія– прем’єра «Наталки Полтавки». Драматична історія зі щасливим кінцем,написана Іваном Котляревським, — перша велика робота режисера Максима Самойлика, який ще майстерно виконав у виставі роль виборного. За відгуками глядачів,переконливу гру і професійний спів продемонстрували всі артисти, зайняті у п’єсі — Інна Фірсова,Тетяна Темненко,Леонід Глувко, Ярослав Попадинець,Владислав Гудим. Їх нагороджували щедрими оплесками шанувальники театру.
Учасники вистави нагороджені грамотами виконкому міськради і пам’ятними подарунками.

Тамара Курочкіна
м.Оріхів
Фото з сайту Оріхівської міськради