Запорізький Промисловий Форум: 10 років поступального розвитку

Запорізький Промисловий Форум: 10 років поступального розвитку

У ВЦ «Козак-Палац» сьогодні завершує свою роботу Запорізький Промисловий Форум, який об’єднує 26-у Міжнародну спеціалізовану виставку промислових рішень «Машинобудування. Металургія-2018», 14-у Спеціалізовану виставку-конференцію ливарних технологій «Литво», 11-у Спеціалізовану виставку-конференцію конструкційних матеріалів «Композити та Склопластики».
Це один із найбільших в Україні промислових форумів, який, успішно розвиваючись вже 10 років поспіль, презентує новинки в галузях металургії, ливарних технологій, машинобудування, композиційних матеріалів, енергетики, електротехніки, автоматизації, IT-рішень, об’єднує серію науково-практичних конференцій, майстер-класів, практикумів, коопераційних зустрічей.
В експозиції понад 160 компаній Запорізького, інших регіонів України, закордонні торгові марки свої продукцію і технології презентують на виставковій площі понад 10 тис. кв. м.
Захід спрямований на налагодження міжрегіональної, міжнародної кооперації. Адже стенди компаній – виробників матеріалів та обладнання Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Маріуполя, Миколаєва, Одеси, Слов’янська, Тернополя, Харкова, Хмельницького, Чернігова розміщені поруч один одного. Представлені відомі закордонні торгові марки Ізраїлю, Італії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії, Швеції.
Промислове виробництво Запорізького регіону подають як великі підприємства, так і малий та середній бізнес. У їх числі – Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», акціонерне товариство «Мотор Січ», компанії «Тріада Сварка», «Електротехмаш», ТМ «Аваттом», «ІТ-сплави», «Лідер-Електрик», «Ролл-Гранд», «ТВ-Сплав», «Югсталь», «ТАТА» та багато інших.
У рамках експозицій демонструються: машини, механізми і технологічне обладнання, важке машинобудування, інструменти та оснащення, контрольно-вимірювальні прилади, електротехніка, гідравліка, верстати, технології зварювання, енергозбереження.
Невід’ємна складова виставкового заходу – насичена ділова та освітня програма. Цього року робота Запорізького Промислового Форуму відкрилася Всеукраїнською конференцією «Зварювання-2018: виробництво та застосування» за участю відомих науковців і практиків. Захід спрямовано на консолідацію освіти, науки, бізнесу та промисловості щодо впровадження інноваційних зварювальних технологій та покращення стану зварювального виробництва. Також науково-технічна конференція «Литво. Металургія», форум «Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства» та конференція «Композити – інноваційні матеріали» набули широкого резонансу.
У Запорізькій торгово-промисловій палаті підтверджують, усі форуми національного та міжнародного рівнів, які відбуваються у Запоріжжі, сприяють зростанню потенціалу регіону. І участь у них — один із кроків для подальшого розвитку підприємств. Саме стабільна робота великих підприємств металургії та машинобудування, є своєрідним барометром інвестиційного клімату в регіоні. А якщо будуть інвестиції, то будуть і новітні технології, які дозволять місцевому бізнесу впевнено почувати себе на міжнародних ринках.

Наталя Охромій